Творчість з IT Future: неймовірно цікаво та захопливо 

Незважаючи на те, що IT-індустрія - це царство математики, техніки та інновацій, у ній є місце творчості. 

 Оскільки у молодших школярів більш розвинене абстрактно-понятійне мислення, ми сторили найбільш ефективний для цього віку курс навчання-знайомлення зі світом інформаційних технологій через творчі процеси. Саме для цього ми створили комлексний курс для творчих діток.

Програма курсу побудована так, щоб зацікавити кожну дитину: 

2D-анімація та мультиплікація Діти самостійно виготовляють фігури та декорації, створюють сценарій та проводять зйомку, роблять озвучку. В результаті, діти самостійно створюють свої власні мультфільми.  

Відеоблогінг Тут все просто – знімаємо відео, монтуємо, прикрашаємо спецефектами, публікуємо на YouTube, отримуємо заслужені лайки та шанувальників.  

2D- і 3D-графіка оперує об'єктами у двомірному та тримірному просторі, тому на уроках ми навчаємо малювати плоскі та об'ємні зображення в різних графічних редакторах. 

Створення та друк тривимірних моделей на 3D-принтері - одна з найцікавіших і найпопулярніших у майбутньому технологій доступна учням школи IT Future вже сьогодні. Створювати 3D-моделі цікаво, але ще цікавіше керувати процесом їх перетворення в реальні об'єкти.

Варіанти навчання:

Інтенсивність: 1 раз на тиждень

Тривалість уроку: 1 година 45 хвилин  

Вартість на місяць: 1000 грн 

 

­­­­Copyright © 2016 IT Future. Копіювання інформації заборонено Законом про авторське право.

­­­­­­

­

­

­