Творчість з IT Future: неймовірно цікаво та захопливо 

Незважаючи на те, що IT-індустрія - це царство математики, техніки та інновацій, у ній є місце творчості. 

 Оскільки у молодших школярів більш розвинене абстрактно-понятійне мислення, ми сторили найбільш ефективний для цього віку курс навчання-знайомлення зі світом інформаційних технологій через творчі процеси. Саме для цього ми створили комлексний курс для творчих діток.

Програма курсу побудована так, щоб зацікавити кожну дитину: 

Ліпка з пластиліну героїв та декорацій дозволяє почувати себе творцем та реалізувати свої фантазії, створюючи "пластилінові" мультфільми. Всі матеріали є безпечними та зручними для роботи. Їх вартість входить в суму платежів за навчання.  

2D-анімація та мультиплікація погружає в історію створення «мультиків» і допомагає зрозуміти, як зі статичних фігур з'являються рухомі об'єкти на екрані. Процес створення мультфільму не швидкий, але неймовірно цікавий. Діти самостійно виготовляють фігури та декорації, створюють сценарій та проводять зйомку, роблять озвучку. В результаті, діти самостійно створюють свої власні мультфільми.  

Відеоблогінг Тут все просто – знімаємо відео, монтуємо, прикрашаємо спецефектами, публікуємо на YouTube, отримуємо заслужені лайки та шанувальників.  

2D- і 3D-графіка оперує об'єктами у двомірному та тримірному просторі, тому на уроках ми навчаємо малювати плоскі та об'ємні зображення в різних графічних редакторах. 

Створення та друк тривимірних моделей на 3D-принтері - одна з найцікавіших і найпопулярніших у майбутньому технологій доступна учням школи IT Future вже сьогодні. Створювати 3D-моделі цікаво, але ще цікавіше керувати процесом їх перетворення в реальні об'єкти.

Варіанти навчання:

Інтенсивність: 1 раз на тиждень

Тривалість уроку: 1 година 45 хвилин  

Вартість на місяць: 800 грн 

Інтенсивність: 2 рази на тиждень

Тривалість уроку: 1 година   

Вартість на місяць: 1 000 грн 

­­­­Copyright © 2016 IT Future. Копіювання інформації заборонено Законом про авторське право.

­­­­­­

­

­

­