Навчитися створювати веб-сайт цілком реально з IT Future

 Чи знаєте ви, що можна зробити це, навіть не володіючи знаннями з програмування, розробки та втілення дизайну? Звісно, багатосторінкові корпоративні сайти та портали, інтернет-магазини зі складним функціоналом розробляють команди досвідчених спеціалістів.

 Але Інтернет на 90% відсотків заповнюють: 

  • невеличкі сайти «візитівки», які тільки презентують людину, компанію чи послуги 
  • landing page, цільові сторінки для залучення відвідувачів та збору контактних даних 
  • блоги та портфоліо 
  • фотогалереї тощо. 

Курс «Мій перший веб-сайт» навчає створювати саме такі інтернет-ресурси, який доступний для дітей від 12 років без підготовки.

Створення подібних сайтів простіше та доречніше проводити за допомогою віртуальних конструкторів які містять заздалегідь створені шаблони оформлення та функціонал. Величезна перевага такого способу створення сайту — можливість одразу бачити результат.
Здається, чому тут вчитися, якщо будь-який конструктор такий простий у користуванні. Але ж для того, щоб сайт став привабливим та дієздатним, мало тільки зібрати його. Потрібно розуміння усього процесу, який складається з декількох етапів. 

Тому наш курс складається з тематичних блоків, які розкривають усі нюанси та секрети захопливого процесу створення сайту: 

 

1. Вивчення функціоналу конструктора

Детальне знайомство з найсучаснішим та зручним конструктором. В межах цього блоку студенти не тільки отримують теоретичні знання та засвоюють навички роботи з інструментарієм, а ще й навчаються на основі шаблону розробляти власний унікальний продукт. Тобто: 

  • знаходити найкращі варіанти дизайну в залежності від призначення сайту; 
  • будувати оптимальну структуру; 
  • змінювати параметри елементів за бажанням; 
  • встановлювати різноманітні віджети.

2. Дизайн

Якщо тексти виконують інформаційну функцію, то зображення додають сайту привабливості, роблять його «живим». Вони використовуються і в дизайні, і в якості контенту, тому в межах курсу ми приділяємо їм особливу увагу. На жаль не завжди доступні зображення мають потрібні розміри та якість. Для того щоб мати можливість самостійно усунути ці недоліки, студенти вчаться обробляти растрові та векторні зображення за допомогою програм Photoshop та Illustrator. Така робота розвиває уважність, наполегливість, старанність, моторику, а отримані навички можна використовувати не тільки для сайтобудування.

 

3. Розміщення 

 Навіть повністю готовий сайт є лише набором файлів, який бачить тільки його творець. Тому останній блок присвячений вивченню того, як сайти потрапляють до Інтернету. 

Студенти дізнаються що таке домен, та як його зареєструвати, як правильно обрати хостинг для вашого сайту.

Отримання цих знань дає можливість вільно орієнтуватися у віртуальному просторі.

Підсумком, який наявно продемонструє ступінь засвоєння курсу, стане ВЛАСНИЙ САЙТ. Закладіть перші цеглинки у його фундамент саме зараз.

Заняття також розвивають: креативність, уяву, концептуальне мислення, здатність до формулювання низки задач, цілеспрямованість. 

Інтенсивність та вартість: 

Для кого: для дітей від 12 років 

Інтенсивність: 1 раз на тиждень

Тривалість заняття: 1 година 45 хвилин 

Вартість в місяць: 1 000 грн  

Тривалість курса: 6 місяців  

­­­­Copyright © 2016 IT Future. Копіювання інформації заборонено Законом про авторське право.

­­­­­­

­

­

­