Описание изображения

Програмування комп'ютерних ігор

Забігаючи наперед, хочемо зауважити, цей курс розроблений для того, щоб навчити дітей програмування, а не гратися в ігри! Більше того, ми демонструємо дітям, що програмувати набагато цікавіше, ніж просто грати в ігри! І в нас це виходить. 

 Зрозуміти принципи програмування в шкільному віці найпростіше вивчаючи його за допомогою візуальної об'єктно-орієнтованого середовища Scratch, який визнаний у всьому світі! Але це лише перший етап, який займає не більше півтора-двох місяців! (Для тих дітей, які освоїли візуальне програмування в інших школах, кружках робототехніки, ми пропонуємо пропустити етап візуального програмування. 

На протязі курсу, ми поступово підвищуємо рівень складності та переходимо на ігрові платформи, які використовуються у світовій ігровій індустрії. Діти починають створювати сучасні ігри, які можна встановити на комп’ютер або мобільний телефон. 

На завершення курсу, ми навчимо наших студентів як зареєструвати і продавати свої проекти в офіційному магазині Google Play Market для мобільних телефонів на базі Android.

 Основний принцип нашої школи це 90% практики. А це значить, що студенти будуть створювати власні проекти, які обмежені тільки їх фантазією! Уявляйте, дитина переходить з рівня гравця, на рівень творця (програміста)! 

Зверніть увагу. Наша школа є єдиною в Україні яка створила курс по Програмуванню комп’ютерних ігор, який оснований на професійних платформах для створення ігор.  Більшість освітніх установ навчають дітей тільки на Scratch, який є хорошим інструментом для початку, але не як не для створення повноцінних ігор, які можна встановити на комп'ютер, планшет або смартфон.

Варіанти навчання:

Інтенсивність: 1 раз на тиждень

Тривалість уроку: 1 година 45 хвилин  

Вартість на місяць: 1000 грн 

Інтенсивність: 2 рази на тиждень

Тривалість уроку: 1 година   

Вартість на місяць: 1500 грн 

Проекти наших студентів

Всі ігри, запрограмовані нашими студентами самостійно, використовуючи знання, отримані в школі IT FUTURE 

Проект Dead Boy - Габян Андрей, 12 лет

Обработка видео...

Tank Battle - Ярцев Семен (14 лет)

Обработка видео...

SuperHot - Реально ли создать компьютерную игру за 2 часа?

Обработка видео...

Автор: Анрій Габян (12 років)

Автор: Ярцев Семен (14 років)

Автор: Лисенко Дмитро

Jumping Jump

Обработка видео...

Автор: Осінська Каріна (11 років)

­­­­Copyright © 2016 IT Future. Копіювання інформації заборонено Законом про авторське право.

­­­­­­

­

­

­