Початкова IT-освіта в IT Future: доступно про складне 

Доведено, що дошкільнята та молодші школярі швидше і ефективніше засвоюють те, що їм дійсно цікаво. 

Сасе тому програма Технічного курсу включає заняття, які основані на методиці STEM-освіти, що викликають максимальне захоплення і розуміння у дітей.

STEM - прогресивна методика навчання, яка лежить в основі даного курса.Вивчення теорії ведеться по темам, і закріплюється великою кількістю практичних проектів. В Україні цю програму підтримали такі гіганти як Київстар, Samsung, Microsoft, взяли освітні заклади різного рівня, в тому числі і наша школа. 

Данний курс влючає три основні напрями: 

1. Програмування комп'ютерних ігор наочно демонструє основні поняття і принципи роботи в візуальної об'єктно-орієнтованої середовищі програмування, готує до вивчення мов програмування і написання програмного коду.На уроках студенти поступово знайомляться з усіма процесами і методами розробки, а результатом стає створення власної гри. Важливо! Ми не граємо в ігри, ми програмуємо їх!

2. Робототехніка в захоплюючій формі дає знання по електроніці, фізиці та математиці, які прийнято вважати нудними і складними. Але це далеко не так!Діти засвоюють ці предмети шляхом створення своїх роботів та пристроїв різних автоматизованих систем (понад 40). 

3. Моделювання і друк на 3D-принтері, дуже важливий напрямок, тому що за цим майбутнє. На даному етапі діти вивчають пристрій 3D принтера, сфери його застосування, технології друку. Після чого моделюють своїх героїв та запчастини, друкують їх та застосовують при розробці індивідуальних проектів по Робототехніці.

Можливо, для когось цей курс стане фундаментом успішної кар'єри в найперспективнішою галузі високих технологій. 

Однак навіть якщо майбутня професія не буде пов'язана з IT, отримані під час навчання знання та навички знадобляться в реальному житті, оскільки дані дисципліни розвивають: 

  • Програмування комп'ютерних ігор - логіку, системне мислення, математичні здібності; 
  • Робототехніка - моторику, уважність, вміння працювати в команді; 
  • 3D-друк - тривимірне сприйняття простору, акуратність; 
  • STEM - здатність до аналізу і досліджень, критичне мислення і відкритість новому.

Варіанти навчання:

Інтенсивність: 1 раз на тиждень

Тривалість уроку: 1 година 45 хвилин  

Вартість на місяць: 1000 грн 

­­­­Copyright © 2016 IT Future. Копіювання інформації заборонено Законом про авторське право.

­­­­­­

­

­

­