Напрамки навчання

Наші програми навчання розраховані для дітей від 7 років. Всі групи формуються за віком і рівнем підготовки дітей.
Ваша дитина може завжди приєднатися до існуючої групи. У разі, якщо новому учневі буде важко, ми проведемо кілька індивідуальних безкоштовних занять, щоб комфортно влитися в групу.

Записатися на безкоштовний урок
РОБОТОТЕХНІКА ТА ПРОГРАМУВАННЯ

Робототехніка на базі Scratch і Arduino. Діти засвоюють основи програмування, створюють власних роботів та вчаться друкувати на 3D-принтері.
Програмування на Scratch

Нехай Ваша дитина вивчить основи програмування в ігровій формі, створюючи власні програми та ігри в Scratch, перетягуючи блоки подібно конструктора Lego.
ПРОГРАМУВАННЯ НА KODU GAME LAB

За допомогою Kodu діти будуть створювати 3D-ігри з різниманітними персонажами і ландшафтами. Чи потрібно знати дітям мови програмування для цього? Звичайно, ні!
ПРОГРАМУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР

Construct – простий і швидкий спосіб створення двовимірних ігор для смартфонів і комп'ютерів. Не хвилюйтесь, якщо у Вашої дитини немає досвіду у програмуванні.
ПРОГРАМУВАННЯ НА PYTHON

Python – одна з найпоширеніших мов програмування у світі. Має не важкий синтаксис та Ідеально підходить для вивчення першої мови програмування.
ПРОГРАМУВАННЯ У MINECRAFT

Ваша дитина - фанат Майнкрафта? Це ж прекрасно! Світ Майнкрафт допоможе зробити перші кроки в світ програмування і вивчити основи Python.
СТВОРЕННЯ
ВЕБ-САЙТІВ

Зараз без власного сайту не обійтися. Навчимо створювати креативні сайти з нуля з використанням HTML + CSS і JavaScript. Ми покажемо, що створювати сайти не важко.
СТВОРЕННЯ 3D ІГОР НА UNITY 3D

Всі інтереси вашої дитини обертаються навколо комп'ютерних ігор? А чому не навчитися їх програмувати? Ми допоможемо розібратися, як створювати реалістичні 3D-ігри та вивчити мову C #.
3D МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Після освоєння 3D-графіки й комп'ютерної анімації в Blender, ваша дитина навчиться створювати власні світи, населені унікальними персонажами.
PHOTOSHOP для ДІТЕЙ

Навчимо не лише обробляти фотографії й зображення в Photoshop, а й створювати дизайн сайтів та комп'ютерних ігор.
Не знаєте який курс обрати? Реєструйтесь на безкоштовний урок
form
Побачите як
проходить навчання
form
Підберемо напрямок навчання
form
Дитина створить свій перший міні-проект
form
Познайомитесь з викладачем
Перевірте корректність