Ми живемо в інформаційному середовищі. Комп’ютери, планшети, смартфони, соціальні мережі, електронні щоденники, безконтактна оплата – важко уявити собі сферу життя, в яке ще не проникли сучасні технології. Загальну інформатизацію вже не зупинити, і в той же час не варто ігнорувати приховані в ній небезпеки. Разом з перевагами і можливостями, які дають нам новітні інформаційні технології, особливу увагу варто приділити інформаційній безпеці.

Ви напевно чули про групу «Синій кит», яка через соціальні мережі залякувала підлітків і доводила їх до депресії і навіть самогубства. Це дуже сумно, але дійсно створити профіль у соціальних мережах може будь-хто, навіть неадекватна людина. Такі люди заводять собі сторінки, щоб жити чужим життям, знайомитися з дітьми або підлітками, впливати на них або навіть спробувати зустрітися в реальному житті. У соцмережах вони можуть знайти у відкритому доступі не тільки фотографії дитини, а й номер школи, в якій він вчиться, маршрути, адреси секцій і додаткових занять, які він відвідує.

Небезпеки в Інтернеті можуть підстерігати кожного. Але кібербезпека для дітей особливо важлива, оскільки саме вони найуразливіші перед загрозами в мережі і кіберзлочинністю. З розвитком мережі Інтернет зростає і протиправний контент, частішають випадки агресивної поведінки одних користувачів по відношенню до інших. Щоб уникнути небезпеки для дітей, ми створили цей курс навчання.

КУРС ВКЛЮЧАЄ 3 ОСНОВНИХ НАПРЯМКИ

editor

1. ОСНОВИ РОБОТИ З ПК

 • Ознайомлення з масштабом загрози в інтернеті, пк, його ввімкнення, інтерфейс, стандартні додатки/панелі/меню, тощо.
 • Коротке ознайомлення з офісними програмами, корисними додатками, тощо.
 • Ознайомлення з браузерами, пояснення що таке веб сторінка, як відрізнити захищене з’єднання від не захищеного, різниця між (http/https), як правильно шукати інформацію (ключові слова, інструменти Google).
 • З яких ресурсів можна завантажувати файли, як відрізнити потенційно небезпечний/вірусний ресурс, як відрізнити вірусний файл від того який ми хотіли завантажити.
 • Антивірусні програми. Які існують віруси, історії вірусних атак, яку шкоду вони можуть заподіяти, як запобігти загрозі.
 • Як безпечно встановлювати та видаляти програми з комп’ютера;
 • Комп’ютер як ресурс з необмеженими можливостями та глобальною світовою інформацією, а не засіб для ігор. Кілька слів про даркнет та криптовалюту, небезпеки темної мережі.

chat

2. БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ ТА СОЦМЕРЕЖАХ

 • Соціальні мережі, які існують, для чого вони, як ними користуватись, які небезпеки можуть чекати у соціальних мережах, створення сторінки, навчитись створювати захищені безпечні паролі.
 • Оприлюднення якої інформації може бути небезпечним, як шахраї можуть “втиратися” в довіру, як запобігти шантажу та булінгу в мережі.
 • Небезпечні смертельні ігри (я діють шахраї та як не піддатись на їх провокації), кому можна скидувати фото, яку може бути використана інформація з чату проти вас.
 • Інформаційна війна, як правильно розпізнавати фейкову інформацію, як її контролювати, як відрізнити фейкове джерело інформації, як дізнатись правду з того що нам кажуть.
 • Популярні ресурси, ігри, етика в них, фінансові витрати, як контролювати та розподіляти час на ігри/навчання/роботу, як не стати жертвою кібер булерів.

family

3. ДЛЯ БАТЬКІВ (2 заняття)

 • Короткий курс з користування пк, гугл, корисних додатків, антивірусні програми, як налаштувати батьківський контроль (у тому числі і на телефоні), корисні функції батьківського контролю.
 • Пояснення що спілкування з дитиною і довіра правильніше за тотальний контроль, правила розміщення і користування комп’ютера вдома, де зберігати особисту інформацію, які мають бути паролі, як фільтрувати фейкову інформацію, які інформацію можна дитині/батькам викладати в мережу.
 • Як правильно спілкуватися з дитиною на тему комп’ютерів, як обмежувати і розділяти ігри і навчання, як завчасно запобігти потрапляння дитини у небезпечну ситуацію (шахраї, булінг, групи смерті), що таке фішинг.

На завершення курсу кожна дитина створить власний проект та отримує сертифікат про успішне закінчення навчання.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

credit-card-(1)

Вартість в місяць (4 заняття):

1050 грн
settings-(1)-(1)

Інтенсивність:

1 раз на тиждень/ 2 години
calendar-(2)

Тривалість курсу:

3 місяці, 12 зянять

Не знаєте чи сподобається навчання Вашій дитині?

Реєструйтесь на безкоштовний урок або телефонуйте

+38 097 144 00 11, +38 044 334 30 14

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ

веб

РОЗРОБКА ВЕБ-САЙТІВ ТА ДИЗАЙН

від 12 років

Вивчення HTML, CSS, JavaScript та веб-дизайну (Adobe Photoshop, Illustrator)

гейм

ПРОГРАМУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР

від 10 років

Вивчення програмування за допомогою професійних платформ та публікація в Google Play Market

блогинг

ЮНИЙ ВІДЕОБЛОГЕР

від 10 років

Написання сценаріїв, акторська майстерність, відеозйомка та монтаж, реєстрація та просування YouTube каналу

робо

РОБОТОТЕХНІКА ТА ПРОГРАМУВАННЯ

від 10 років

Робототехніка на базі Arduino, Програмування на С++ та створення Роботів, “Розумного будинку”, 3D-моделювання та друк