Робототехніка та програмування
для дітей

post
Що будемо вивчати:
les

Програмування на Scratch

les

Як створювати роботів

les

Моделювання та друк на 3D принтері

Робототехніка на базі Arduino і мові Scratch для дітей 8-12 років

Ваша дитина багато часу проводить за комп’ютером? Тоді направте її активність в корисне річище. Успішний старт в IT-кар’єрі забезпечить наш унікальний курс навчання по Робототехніці, який охоплює відразу 3 захопливі й перспективні напрямки. Під час занять наші вихованці не лише отримують нові знання, а й стоворять свії власні індивідуальні проекти.

Напрямок 1: Візуальне програмування

Програмування мовою Scratch максимально адаптоване для дітей. Адже Scratch – це крута розвага і навчання водночас. Для роботи використовують не текстовий редактор, а особливу, візуальну мову. Алгоритм складається за допомогою різнокольорових блоків-цеглинок, які потрібно просто перетягнути й з’єднати, як кубики в конструкторі ЛЕГО. На цьому етапі ще не знадобляться спеціальні знання і підготовка, не потрібно писати складні коди та вводити команди вручну. Це ідеальний початок для майбутніх програмістів. Діти можуть створювати ігри та анімації, контролювати роботів, приймати вхідні дані через сенсори та багато іншого.

Напрямок 2: Робототехніка

Робототехніка – приголомшливий симбіоз творчості та точних наук. На заняттях діти створюють унікальні механізми – автономних роботів. Наші учні застосовують на практиці знання із програмування, механіки, електроніки, фізики та математики. Серйозно захопившись робототехнікою в шкільному віці, дитина отримує великі шанси досягти успіху в цій сфері в майбутньому. Відомо чимало прикладів, коли робототехніка, створена школярем, викликала інтерес великих фірм як в Україні, так і за кордоном.

Напрямок 3: Моделювання та друк на 3D принтері

У 21-му столітті 3D-друк – це вже не дивина, а необхідність. Люди купують 3D-принтери, щоб виготовляти макети різних побутових речей і навіть створювати мініатюрні копії себе. Дозвольте дитині заглибитися в неозорий світ 3D-моделювання та друку. Цей сучасний перспективний напрямок сприяє розвитку уяви й креативності. Під час занять діти вчаться правильно формувати команди принтеру, вивчають принципи його роботи та структуру. Ми розпочнемо зі створення найпростіших фігур, а в кінці навчання вже моделюватимемо сувеніри, які надрукуємо на пам’ять про цей чудовий курс.

Реєструйтесь на безкоштовний пробний урок, на якому ми продемонструємо, що Робототехніка це надзвичайно цікаво!


Що опанує ваша дитина:
list засвоїть мову програмування Scratch;
list вивчить Arduino і застосує на практиці понад 40 різноманітних датчиків;
list опанує основні принципи програмування (алгоритми, цикли, змінні, умовні оператори та інші);
list навчиться 3D моделювання і друку на 3D принтері;
list самостійно створить і запрограмує свого робота;
list створить кілька власних проєктів для закріплення матеріалу.
Не знаєте чи сподобається дитині Робототехніка? Реєструйтеся. ПЕРШИЙ УРОК БЕЗКОШТОВНИЙ.
form
Побачите як
проходить навчання
form
Підберемо напрямок навчання
form
Дитина створить свій перший міні-проект
form
Познайомитесь з викладачем
Проверьте корректность
ІНШІ ЦІКАВІ НАПРЯМКИ
ПРОГРАМУВАННЯ НА PYTHON

Python – одна з найпоширеніших мов програмування у світі. Має не складний синтаксис та Ідеально підходить для вивчення першої мови програмування.
СТВОРЕННЯ ВЕБ-САЙТІВ

Зараз без власного сайту не обійтися. Навчимо створювати креативні сайти з нуля з використанням HTML + CSS і JavaScript. Ми покажемо, що створювати сайти не важко.
ПРОГРАМУВАННЯ У MINECRAFT

Ваша дитина - фанат Майнкрафта? Це ж прекрасно! Світ Майнкрафт допоможе зробити перші кроки в світ програмування і вивчити основи Python.
СТВОРЕННЯ 3D ІГОР НА UNITY 3D

Всі інтереси вашої дитини обертаються навколо комп'ютерних ігор? А чому не навчитися їх програмувати? Ми допоможемо розібратися, як створювати реалістичні 3D-ігри та вивчити мову C #.
ПРОГРАМУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР

Construct – простий і швидкий спосіб створення двовимірних ігор для смартфонів і комп'ютерів. Не хвилюйтесь, якщо у Вашої дитини немає досвіду у програмуванні.